Residence Helmova

  • Wi-Fi

Residence Helmova Praha består av 37 rom og ligger kun 16-minutters spasertur fra Staroměstské náměstí.

Dette overnattingsstedet tilbyr rom med et skrivebord og et privat sikringsskap. Badene har et separat toalett og en dusj.

Du kan nyte østeuropeiske retter i Cafe Imperial, som ligger 450 meter unna.

Republikktorget ligger få skritt unna, mens Prague Main togstasjon ligger i 15 minutters gangavstand fra hotellet. Gjestene kan besøke Karlsbroen, som ligger en 25-minutters spasertur fra leilighetshotell. Du kan komme deg til Klementinum Nasjonalbibliotek på få minutter med bil. Hotellet ligger innen 10 minutter gange til Pernerova bussholdeplass og 350 meter fra Florenc t-banestasjonen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Residence Helmova Praha
Tesnov Residence Apartments Near The Center - Easy Self Check In
pris kun for mobil

Tesnov Residence Apartments Near The Center - Easy Self Check In

8.0
Veldig bra 1614 anmeldelser
93 m fra overnattingsstedet
USD 45 USD 41
per natt
Old Town Spirit
pris kun for mobil

Old Town Spirit

8.1
Veldig bra 1381 anmeldelser
144 m fra overnattingsstedet
USD 288 USD 259
per natt
4 Elements Apartments
pris kun for mobil

4 Elements Apartments

8.1
Veldig bra 1020 anmeldelser
167 m fra overnattingsstedet
USD 35 USD 32
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Praha Vaclav Havel flyplass
    16 km

    Togstasjoner

    Masaryk's railway station
    500 m

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Bankboks

    På rommene

    • Te- og kaffefasiliteter

    Boligareal

    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 23:59
    Utsjekking: fra 08:00 til 12:00
    Ofte stilte spørsmål
    • 🌇
      Hva er avstanden mellom Residence Helmova hotell og sentrum?
      Praha sentrum ligger 15-minutters gang fra Residence Helmova hotell.
    • 🔤
      Hvilke språk snakker personalet på det Residence Helmova hotell?
      Personalet på det Residence Helmova hotell kan hjelpe deg på slovakisk, engelsk, tsjekkisk og tysk.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Praha Vaclav Havel flyplass
    16 km

    Togstasjoner

    Masaryk's railway station
    500 m

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Residence Helmova Praha

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk